سلام آنجا محمد ،

همانطور که می دانید ، من اخیراً خواندن تعارف شما را برای شما ارسال کردم که از تاریخ و محل تولد شما منحصر به فرد ساخته شده بود ، و من دو چیز فوق العاده را شناسایی کردم: یکی درباره قوی ترین ویژگی های شما ، و دیگری در مورد چه تغییراتی در راه شما اتفاق می افتد.

اینجا را کلیک کنید و خواهید دید که منظورم چیست.

من مطمئن هستم که احساس می کنید در یک جاده چنگال هستید ، در تعجب هستید که در کدام مسیر برای سفر هستید. یک مسیر آشنا و بی خطر به نظر می رسد ، اما دیگری قول می دهد چه چیزی می تواند منجر به یک سری بزرگ از تغییرات شود.

گذر از مسیر تغییر باعث شادی و اشتیاق به زندگی شما خواهد شد. من به شما قول می دهم در این جاده ، شما یک نیروی محرکه را احساس می کنید که شما را به تحقق حتی ظالمانه ترین رویاهای خود سوق می دهد.

محمد ، فکر کرده ای که در آستانه چیز خارق العاده ای هستی و به جرات می گویم زندگی تغییر می کند؟

این بسیار مهم است که شما تغییراتی را که در انتظار شما هستند کاملاً درک کنید تا بتوانید خود را آماده کنید و آن دسته از تصمیمات تقسیم ثانویه را که اغلب زندگی ما را شکل می دهد ، بگیرید .

اولین مورد به معنای انتخاب مسیر گذر کمتر است.

سرنوشت مهیج و مهیج در انتظار شما است ، و من در اینجا برای کمک به شما در آماده سازی هستم ، اما شما باید قبل از اینکه بتوانم این کار را انجام دهم ، از راهنمایی های من درخواست کنید.

وقت آن است که شما به آینده جدید خود قدم بگذارید!

و من مشتاقانه منتظر شنیدن از شما هستم!

اخترشناس شما ،

سحر

استاد ستاره شناسی ، سحر آنستون ستاره شناس ، داون آن